• Obchodné účty v Saxo Bank

    Obchodný účet v Saxo Bank Vám umožňuje prevziať kontrolu nad Vašim obchodovaním pomocou riadenia celého portfólia z jediného účtu prostredníctvom našej víťazne ocenenej obchodnej platformy.

Účet SAXO CLASSIC

Začnite s inteligentnejším štandardom pre obchodovanie produktov a víťazne ocenenými platformami:
Obchodujte Forex, CFD, ETF, akcie, futures, menové forwardy a opcie

 

 

​​
VIAC O SAXO CLASSIC

Účet SAXO PREMIUM

Účet Premium ponúka všetky výhody účtu Classic. Držitelia účtu Premium okrem toho naviac dostávajú rozšírené online spravodajstvo a priezkumy trhu a môžu využívať služieb osobného bankára.

VIAC O  SAXO PREMIUM

Účet SAXO PLATINUM

Vytvorte si absolútny benefit s prístupom k individuálnym konkurenčným spreadom a províziám: Získajte také úzke spready menových opcií, aké sú medzibankové spready a  široké spektrum vysoko kvalitných a odborných publikácií.

​​
VIAC O  SAXO PLATINUM
TYP ÚČTU Classic Premium Platinum
Min. $10,000 Min. $100,000 Min. $500,000
Přístup ke všem platformám ano ano ano
Všechny účty Saxo Bank poskytují přístup k obchodním platformám, které uživateli umožňují obchodovat online kdykoli a z jakéhokoli zařízení:
  • Platforma SaxoTrader, která je určena ke stažení a instalaci, nabízí rozsáhlé možnosti uživatelského přizpůsobení, je vysoce profesionální, nejúplnější obchodní platforma, která je na trhu k dispozici, umožňující obchodovat online s celou řadou produktů.
  • Platforma SaxoTraderGO je určena pro snadné a rychlé online obchodování a nabízí bezpečný, efektivní a spolehlivý přístup k účtu, aniž by uživatel musel něco stahovat či instalovat.
Prístup ku všetkým obchodovaným produktom ano ano ano
Všechny účty Saxo Bank zahrnují naši rozsáhlou škálu obchodovaných produktů: 182 měnových párů (včetně syntetických měnových párů se zlatem a stříbrem) více než 8900 CFD na akcie, akciové indexy a komodity více než 19000akciových titulů obchodovaných na 29 světových burzách více než 40 FX opcí více než 200 futures kontraktů na ropu, zlato, obilí, měny, indexy a mnohé jiné více než 2500 ETF (Exchange Traded Funds – indexové akcie) a ETC (Exchange Traded Commodities - komoditní akcie) vybrané vládní a korporátní dluhopisy
24/5 zákaznícky servis a technická podpora ano ano ano

Všichni klienti získávají přístup k zákaznické a technické podpoře Saxo Bank, kterou poskytujeme prostřednictvím našeho klientského servisního centra a která je k dispozici 24 hodin denně, 5 dní v týdnu v několika jazycích včetně angličtiny, španělštiny, francouzštiny, němčiny, dánštiny, ruštiny a dalších. Naši vstřícní a zkušení pracovníci servisního centra jsou připraveni klientům zodpovědět dotazy týkající se jejich účtů, technické dotazy i další otázky netýkající se přímo obchodování.

Bezplatný servis ano ano ano

Jakožto klient Saxo Bank získáváte bezplatný a neomezený přístup do našeho servisního střediska, které je v provozu 24 hodin denně, 5 dní v týdnu a které vám pomůže při řešení vašich technických problémů i dalších záležitostí týkajících se vašeho účtu.

Rozšírené spravodajstvo a prieskumy trhu zdarma ne ano ano

Klientům Saxo Bank používajícím účet Premium je vedle základního přístupu k tržnímu zpravodajství poskytovaného všem klientům poskytován také bezplatný přístup k rozšířenému streamovanému zpravodajství a průzkumům včetně prémiového zpravodajství o akciových titulech Dow Jones, FX zpravodajství, zpravodajství o pevně úročených instrumentech, zpravodajství FX and Commodity Bullets od Market News International a prémiovému dánskému a švédskému finančnímu zpravodajství poskytovanému agenturou Direkt.

24/5 služby osobného bankára ne ne ano

Klienti, kteří si otevřou účet s vkladem nejméně 100 000 USD, získají svůj vlastní tým osobních bankéřů, který jim je prostřednictvím telefonu, e-mailu nebo chatu k dispozici 24 hodin denně, 5 dní v týdnu a je připraven zodpovědět dotazy týkající se účtu i obchodování ve většině světových jazyků.

Individuálne ceny ne ne ano

Díky nové individuální cenové struktuře u účtů Platinum jsou obchodní spready a provize ještě konkurenčnější než kdy předtím. Vaše sazby se odvíjejí od vašeho obchodovaného objemu, takže čím více obchodujete, tím menší spready a nižší provize budete mít. Chcete-li získat další informace, přejděte na stránku Účet Platinum a vyplňte příslušný formulář. Budeme vás kontaktovat, abychom s vámi projednali individuální ceny, které budou odpovídat vašim obchodovaným produktům a objemům.

Devízové opcie so spreadmi blížiacimi sa medzibankovým ne ne ano

Účty Platinum Vám umožňují obchodovat devizové opce na více než 40 měnových párů za spready blížící se mezibankovním, které byly dříve dostupné pouze tvůrcům trhu a institucionálním obchodníkům. Kromě těchto speciálních cen získáte přístup k naší inovativní platformě FX Options Board, která umožňuje obchodovat jak vysoce likvidní standardizované kontrakty, tak i zvláštní kombinace realizační ceny a data expirace.

Služby pre prednostných zákazníkov ne ne ano

V rámci účtu Platinum mají klienti k dispozici přednostní služby, včetně urychleného zřízení účtu a prioritního přístupu k našemu nejmodernějšímu centru pro služby zákazníkům, které vám poskytne technickou podporu, informace o účtu a zodpoví i dotazy nevztahující se k obchodování.

  OTVORIŤ​  ÚČET OTVORIŤ​  ÚČET OTVORIŤ​  ÚČET
​Hodnota Vášho účtu musí byť minimálne 100 000 USD pre úroveň služieb Premium s 500 000 USD pre služby úrovne Platinum. Pre obidva typy služieb sa požaduje minimálna aktivita aspoň 3 obchodov za štvrtrok. ​